Ağır Nakliyat Hizmeti

0
7

Ağır Nakliyat, türbin tesisleri konteyner şantiye jeneratörü, ağır yükleri kapsar yatlar ve zanaat Fuar standları ve silolar kamyon taşımacılığı ve ağır araçlar inşaat makineleri gibi taşınması zor ekipman. Sadece yük taşımacılığı değil. Ayrıca müşterinin isteği üzerine montaj depolama ve sigorta hizmetlerini de kapsayabilir. Birçok şehirde olduğu gibi, Eskişehir de ağır ulaşım hizmetlerini geliştirmeye ve güçlendirmeye devam ediyor.

Bugün Axis, her biri ülkemizin gururu olarak kabul edilecek birçok dev projenin taşınmasını başarıyla gerçekleştirdi. Proje taşımacılığında temel önceliğimiz, projenin kesintisiz sürekliliğini sağlayacak hizmetler sunmaktır. Projeye özel operasyonel stratejilerin tanımlanması ve uygulanması proje için gerekli ekipman ve ekipmanın sağlanması, tüm sürecin proje taşımacılığı, zaman ve maliyet yönetiminde Axis’in kurumsal deneyiminin bir parçasıdır.

Ağır Nakliyat

Öte yandan, 2003 y

Ağır Nakliyat

ında faaliyetlerimizi ve vizyonumuzu genişletmek için önemli adımlar atılmıştır. Ayrıca altyapı, güç ve iş ortaklarımızla tüm dünyaya gitmeye hazırız. Misyonumuz göz önüne alındığında, Firmamız makine, Bilişim Teknolojileri ve en önemlisi insan kaynakları olmak üzere üç ana alanda yatırımlarını hızlandırmıştır. Lowbed taşımacılığı da taşınamaz taşıma anlamına gelir. Lowbed kavramını tanımlayabilir ve sınırlarını çizebilirsek, lowbed taşımacılığı hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz. Yurt içi veya yurt dışında normal veya normalden daha fazla olan yüklerin taşınması sürecine lowbed taşımacılığı denir.

Kahveci Ağır Yük Taşımacılığı

Lowbed ulaşım hizmeti Türkiye’deki her şirket tarafından sağlanmamaktadır. Buna ek olarak, lowbed

Kahveci Ağır Yük Taşımacılığı

el malzemeler gerektirir ve yılların deneyimine dayanır. Lowbed araçları sayesinde, taşınabilen yükler açıktır. Şimdi şunlara bakalım: inşaat ve iş tekneleri ve yelkenli gemiler için kullanılan vinç makineleri için kullanılan malzemeler köprü kirişleri için kullanılan rüzgar türbinleri boruları çelik torna inşaat tekerleği vinçleri için kullanılır lowbed transport, kısa sürede büyük yükleri manevra kabiliyeti gibi birçok avantaja sahiptir. Lowbeds artırmak ve taşınacak yüklerin büyüklüğüne ve ağırlığına bağlı olarak değişebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here