Akrilik Zemin Kaplama Hizmetleri – Gündoğdu Asfalt

0
13

Akrilik Zemin Kaplama, koşulları ve yoğun sıcaklık farkları için amacına bağlı olarak akrilik zemin kaplama çeşitli sentetik reçineler ve özel dekoratif estetik hijyenik kaymaz kimyasal dayanıklı döşeme malzemesi. Akrilik zemin kaplamaları su bazlı akrilik reçine ve çeşitli sentetik modifiye spor alanları için özel olarak tasarlanmış estetik ve ekonomik zemin kaplamaları. Tercihen özel astarlı asfalt veya beton üzerine 2 3 mm kalınlığında çeşitli renkler uygulanır.

Akrilik Zemin Kaplama

Derzler kesinlikle bırakılmamalı imalat sırasında bırakılacak derzler düzeltilmelidir çünkü betondaki oyun ve çatlaklar aynı şekilde yukarı çıkarak akrilik kaplamayı çatlatabilecektir. Zeminin imalatı sırasında gerekli eğim alana verilmelidir. Akrilik döşeme yüksek performanslı akrilik sistemler iç ve dış mekanlarda oyuna hızlı ve şık ve konforlu bir yüzey sunmak için tasarlanmıştır.Tenis kortları basketbol ve voleybol çok amaçlı spor sahaları gibi açık ve Kapalı Spor yüzeyler için idealdir.​

Akrilik Zemin

Akrilik mahkeme sistemleri asfalt Beton veya mevcut akrilik tenis kortu yüzeylerine uygulanabilir. Akrilik yastık ceketi oyunculara optimum konfor sağlamak için maksimum uzun ömürlü esneklik sunar. Cushion Layi istenilen spor yüzey kriterlerine spesifikasyonlarına ve bütçesine göre farklı kalınlıklarda uygulanabilir. Uygun maliyetli bakım kolay anti slip güvenli yüzey UV ışınlarına dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı.

Akrilik Zemin Türler ve Uygulaması

Açık spor alanları akrilik zemin kaplama sisteminde kullanılan 1 akrilik zemin kaplama COSHİON katman sistemi akrilik boya veya özel olarak çeşitli sentetik spor sahaları için tasarlanmış reçine yüzey düzenleyici ve dolgu lastik tozu ile güçlendirilmiş akrilik boya ve akrilik boya bitirmek içerir. estetik ve ekonomik zemin kaplamaları. Asfalt veya beton üzerine özel astar uygulama seçenekleri ile istenilen tabaka 2 4 mm kalınlığında uygulanır.

Akrilik Boya | Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirildi. Oyunun hızını kontrol etmek için belirli bir tekstüre yapıda formüle edilmiştir. Kauçuk kontrollü silme Aparatı ile uygulama silika kumun zeminin en küçük noktalarına kadar düzgün dağılımını sağlar ve çok düzgün bir sert ve yüksek yırtılma direnci kaplaması oluşturur. Akrilik zemin tabakaları aşağıdaki gibi uygulanır. Astar astar Resurfacer dolgu malzemesi yastık tabakası 2 4 kat akrilik boya renk tabakası 2 4 çizgi boya zemin kaplamasının uygulandığı akrilik yastık tabakası.

Kauçuk ve Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik döşeme fiyatları.? Tenis kortları basketbol sahaları voleybol hentbol sahaları atletizm pistleri çok amaçlı spor sahaları uygulanmaktadır. 2 Akrilik zemin kaplaması temel sistem kullanım amacına bağlı olarak geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış çeşitli reçine ve sentetik dolgular açık ve kapalı alanlarda estetik dekoratif hijyenik ve kaymaz olarak kullanılabilir. Bu uygulama önceden belirlenmiş renklerle 2 kat akrilik üzerine uygulanır.

Akrilik Zemin Kaplama Birim Fiyat

Zemin kuruduktan sonra Pitch hatları çizilir. Marma çelik ve spor yapıları olarak akrilik spor zemin kaplama sistemimizle 2008 yılından bu yana iç ve dış mekan spor alanlarında faydalı zeminler oluşturmaktayız. Ekonomik açıdan diğer uygulamalardan daha avantajlıdır ve farklı renk seçeneklerine sahip estetik bir modern zemin uygulamasıdır.

Akrilik Kaplama Malzemesi

Spora ve sporcuya profesyonel standartlar sunan modern bir uygulama sistemidir. Asfaltın yağlara ve ticari ve endüstriyel zeminlere karşı korunması bisiklet yolları helikopter pistleri yerinde yürüyüş yolları otoparklar kaldırımlar betonun gres ve toza karşı korunması kaymayı önleyici tüm alanlarda bozulmaya karşı uygulanır.

Akrilik Zemin Kaplama Teknik Şartnamesi

Akrilik boya boyama işlerinde en çok tercih edilen boya türlerinden biridir. Bu tip boya hem yağlı boya tutarlılığı hem de suluboya parlaklığıdır. Boya türleri arasında en dayanıklı olanlardan biridir. Akrilik boya doğrudan veya su ile inceltilerek kullanılabilir.

Cushion Akrilik Zemin

Akrilik boya nasıl kullanılır tamamen kullanım alanı ile ilgilidir. Uygulanacak yüzeye bağlı olarak şekillendirilebilir. Bu tip boya genellikle spor alanlarında kullanılır. Özellikle tenis kortları basketbol sahaları ve çok amaçlı mahkemeler akrilik zeminler tercih edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here