Cep Telefonu Tamiri ve Ekran, Cam Değişimi – Cep Hastanesi

0
6

Ekran Değişimi, Yan sanayi tarafından asla tercih edilmeyen AA plus kaliteli parçaları kullanan Asus display Exchange servislerinden sonra cihazınızı satın aldığınız ilk gün kadar verimli kullanabilmekten mutluluk duyacaksınız. ASUS Zenfone 5 ekran değişimi Kadıköy Pocket world ASUS Zenfone 5 ekranındaki AA plus kaliteli parçaların kullanımı sayesinde dokunmatik hassasiyet çok iyi çalışıyor ve ekran görüntü kalitesi gözle görülür bir şekilde gelişiyor. Kadıköy Cep Hastanesi mağazalarından alacağınız ekran değişim hizmetlerinden sonra cihazınızın ömrünü ikiye katlayabilirsiniz. ASUS screen Exchange services with Screen Saver gift sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti hizmeti olan Kadıköy Cep Hastanesinda verilen her ekran değişim hizmetinden sonra screen saver gift verilir.

Cep Telefonu Tamiri, Özellikle Asus şirket teknisyenleri tarafından önerilen bir ekran koruyucu yükleyerek Olası kazaları önlemek için tedbirinizi iki kez artıracaktır. Kargo ile telefonlarını bize Gönderen müşterilerimiz telefonlarını en kısa sürede geri alacaklardır. Firmamız hemen kargo ile gelen telefonların onarımını tamamlar ve aynı gün kargoya teslim eder. Bu doğrultuda Türkiye nin dört bir yanından LG marka telefonlarını ekran değiştirme işlemi yapmak için bize gönderebilirsiniz. Zenfone 4 ekran değiştirme işlemi 40 dakika için günlük iş yoğun 30 dakika göre değerli müşterilerimize teslim edilir asus son teknoloji profesyonel ekipman ve tamir ekipmanları kullanarak uzman teknisyenlerimiz tarafından Asus zenfone 4 Telefonu teknik servis Tamir bakım ve onarım bölümü.

Cam Değişimi, ekran değişiklikleri deluge iletişiminde yaptığımız tüm ekran değişiklikleri 6 ay yedek parça ve işçilik için garanti edilir. ASUS ekranını değiştirirken en sağlıklı ve en uzun ömürlü %100 orijinal ekran kullanılır.Orijinal ekran değişiklikleri uzun vadede en başarılı yöntemdir. Asus ekran değişikliklerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul edilen Orijinal kalite ekranlarından oluşur ve tüm kontroller sözleşmeli orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından yapılır. Asus ekran değiştirme işleminden sonra teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlar ve ücretsiz ekran koruyucu kırılmaz camı yeni ekrana ekler ve cihazınızı size teslim ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here