Dega Basım Etiket Sanayi ve Barkod Etiketi Hizmetleri

0
13

A4 Etiket Kağıdı, Etiketlerinizi özelleştirmek istiyorsanız, Dega printing müşteri temsilcilerine başvurun. İstediğiniz etiket tasarımı önlemleri ile, istediğiniz etiketleri tasarlayıp teslim edeceğiz. Dega Dega özel tasarım etiket baskı baskı etiketleri ile sektörde faaliyet gösteren firmalardan biri uzun yıllardır bir fiildir. 8 makine Parkı ile hızlı üretebilen Firmamız, doğa dostu olarak da çalışmaktadır. Üretimden önce veya sonra üretilen tüm ürünlerimiz geri dönüştürülmüş atıklardır. Tasarım bittikten sonra bir etiket basacaksanız, onayınızı alacağız ve baskı işine devam edeceğiz. Tüm bitmiş ve bitmiş etiketleriniz uzman lojistik ekibimiz tarafından size teslim edilir.

A4 Etiket Kağıdı

İçerikler

A4 Etiket Kağıdı

com/etiket-olculeri/">Etiket Ölçüleri, Türkiye’de nerede olursanız olun, baskı ve etiket işinizde hızlı ve sorunsuz bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorun yokken etiket nasıl yazdırılır. etiket sorununuzu hızlı bir şekilde çözün. Etiket boyutları barkodunuzdaki istenen tarama mesafesi ve basamak sayısı, etiketinizin gerekli boyutunu belirlemede önemli faktörlerdir. Her iki ölçüm de hangi boyut etiketinin en uygun maliyetli olduğunu belirlemek için işlevsellikten ödün vermeden dikkate alınmalıdır. Barkod etiket ölçüleri barkodunuzun tarama mesafesi X boyutuna göre belirlenir. Yaygın olarak mil boyutu olarak bilinen x boyutu, barkoddaki en küçük çubuğun boyutudur.

Barkod Etiketi Boyutları, Daha büyük bir X boyutu, barkodunuzun daha uzağa taramasını sağlar. Tarama mesafesini artırmak için x boyutunu artırmak için gereklidir. Barkod etiket boyutu nasıl seçilir yazdırmayı seçtiğiniz malzeme tarama mesafesinde fark yaratır. Retro-yansıtıcı malzeme cm. kafa başına daha uzun bir tarama mesafesi vardır. Bir malzeme ve X boyutu seçildikten sonra, etiketin alanı ne kadar sessiz taraması gerektiğini hesaplamamız gerekir. Sessiz bölge, bir tarayıcının okuması gereken barkodun etrafındaki alandır.

Dega Basım Etiket Sanayi

A4 Etik

Dega Basım Etiket Sanayi

arkod için x boyutundan 10 kat daha büyük her kenarda sessiz bir alanı hedeflemelisiniz. Son adım, barkodunuzda kullanacağınız basamak sayısını belirlemektir. Uzun sayıda, daha büyük etiket olduğu anlamına gelir. Barkodlardaki çizgiler bile sayı olarak sayılır. Formülümüze x boyutu tarama mesafesine bağlı olarak, hesaplanan sessiz bölgeyi ve seçilen basamak sayısını ekleyerek uygun etiket boyutunu seçebiliriz. Etiketler aynı malzeme üzerine basılabilir ve aynı boyutta olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here