Dega Basım

0
15

Kuşe Etiket, Eco termal etiket kullanımı daha uygun maliyetli olacaktır. Basılı ve baskısız Eko termal etiketler sipariş edebilirsiniz. Bu nedenle eko termal etiket daha uzun ömürlüdür. Yapışkan ve kağıt ağırlıkları ile karşılaştırıldığında, eko termal etiket farklı değildir. Bırakın koruyucu bir yüzeydir. Lamine termal etiketler termal etiketlerin karakteristik özelliklerini taşır; yani nem, ışık ve ısıdan etkilenirler.

Kuşe Etiket

İçerikler

Kuşe Etiket

https://www.degabasim.com/40x58-terazi-etiketi/">40×58 Terazi Etiketi, Eko termal etiketler, termal etiket sektörlerinin kullanımından daha az etkilenir, genellikle bu etiketlerin ömrünün 3 aya kadar 6 ay olduğu, lamine termal etiketlerin 6 aylık bir ömrü olduğu tercih edilir. Bu ömrü tamamlamış lamine termaller üzerindeki baskı gün geçtikçe uçar ve etiketin dış kısmı dış faktöre maruz kalır. Bu işlemi ışığa ve ısıya maruz bırakmadan uzatabilirsiniz. Üst termal etiketin raf ömrü, eco termal etiketinden %30 daha yüksektir, çünkü daha uzun sürer.

40×58 Terazi Etiketi

Lamine

40×58 Terazi Etiketi

e ve hızlı tüketimin bulunduğu sektörlerde kullanılır. Ayrıca, kargo şirketleri ve hastanelerde tercih edilen bir termal etiket tipidir. Eko termal etiket çoğu zaman 3 ila 6 aylık bir raf ömrüne sahiptir. Bir çeşit bayat etiket olduğu için kısa süreli kullanım için idealdir. Eko termal etiket neden tercih edilir? Bu termal etiketler termal ısı ile basılır ve bu nedenle şeritler kullanmayın.

Kargo Etiketi

Kargo Etiketing>, Şerit kullanılmadığından, yazdırma maliyeti sıfıra yakındır. Yazıcınız termal baskı etiketlerinizin 6 ayı geçmezse ve etiketi yapıştıracağınız alan hızlı tüketim için uygunsa, termal etiketler baskı maliyetinizi azaltacaktır. Eko termal etiket kullanım alanları Bu etiket tipi genellikle kuru gıda bakliyat hastane otomasyon sektörleri şeklinde hızlı tüketimin gerçekleştiği sektörlerde kullanılır.

Eko Termal Etiket

Bu ürün, hızlı bir şekilde tüketilmesi gereken ve nemli ve sıcak ortamlarda kullanılm

Eko Termal Etiket

r genellikle 3 aylık bir raf ömrüne sahiptir. Eski bir etiket türü olduğundan, kısa süreli kullanım için idealdir. Kargo etiket baskı modülü, her e ticaret sitesinde bulunmayan özelliklerden biridir. Müşterilerinize sipariş gönderirken bir barkod numarası alırsınız.

Kaynak: Dega Basım Etiket Sanayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here