Desenli Asfalt, Akrilik Zemin Kaplama ve Bisiklet Yolu Boyası Hizmetleri

0
11

Akrilik Zemin Kaplama, hatlar hatlar acil çıkış yolu palet depo stok stok hatlarının serbest bırakılmasına izin verilen ön hatlar raf alanında Dış Hatlar geçit Park hattı boyama hatları, zemin hatlar fabrika hatlarından ödün vermeden kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden uzman ekiplerimizce hatlarının projesine uygun fiyatlarla pratik çözümler sunarak yürütülmektedir. Bisiklet yolları için zeminlerin asfalt kaplaması, hatların ve logoların eklenmesi için kullanılan ürünümüzdür. Çimento mukavemetini ve asfalt esnekliğini içeren kompozit bir üründür. Asfalt yüzeyini yazdırdıktan sonra, renkli yüzey kaplama sistemi kullanılarak, yüzey asfalt desen kalıpları, istenen desenlerin kaynak fikstüründe kaynaklı özel bir 9mm çaplı halat tipinin titreşime dayanıklı ve.

Akrilik Zemin Kaplama

Desenli Asfalt, Yüksek gerilme mukavemeti kombinasyonu ile üretilir.Standart tasarımların yanı sıra, müşterilerimizin isteği üzerine özel logo ve tasarımlar yapılabilir.Her boyutta ve desende üretilen desen desenleri, kullanım koşullarına uygun olarak kullanılabilir min. 1400-1500 baskı yapılabilir.Kullanımdan sonra hasarların onarımı sayesinde yaşam ömrü arttırılabilir. renkli değil. Uygulandığı yerde estetik dayanıklılık ve mükemmel görünüm verir. Mimari açıdan ayrı ayrı döşenen parke taşı.

Desenli Asfalt

Bisiklet Yolu Boyası, Tuğla ve diğer zemin kaplama ürünlerinin ve uygulandığı ortama gösterdiği uyumun çok önünde bulunan dekoratif asfalt baskı sistemidir. Çimento mukavemetini ve asfalt esnekliğini içeren kompozit bir üründür. Desenli (renkli) asfaltın avantajları güneş ışığını yansıtır, bu nedenle asfaltın yanma sıcaklığını hissetmez. Renk seçenekleri sayesinde estetik bir görünüm sağlar. Diğer toprak kaplama türlerine göre ekonomiktir. Özel çimento bazlı boya sayesinde yüksek mukavemete sahiptir.

Bisiklet Yolu Boyası

Renkli Ve Desenli Asfalt Uygulaması Son Yıllarda Geliştirilen En Dayanıklı Dekoratif Zemin Kaplama Sistemidir. Parke Döşeme, Mimari Açıdan Ayrı Döşenen Tuğla Ve Diğer Zemin Kaplama Ürünlerinin Çok Önünde Bulunan Asfalt Baskı Sistemi Ve Renkli Ve Desenli Asfalt Görünümü İle Uygulandığı Ortama Gösterdiği Uyumdur. Betonun kontratı ile asfalt esnekliğini içeren Kompozit bir üründür. Renk Ve Desenli Asfalt Desenleri Çeşitli Verilebilir Ve Diğer Zemin Kaplama Ürünleri Göre Renk Seçeneği Çok Yüksektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here