Gap Kimya Hizmetleri

0
15

Galvano Kimyasalları, Elektrikli yağ giderme aslında bir temizlik yöntemi değildir. Yağ giderme işlemi yapılmalı ve metal yağdan arındırılmalıdır. Bundan sonra, yüzey yüksek akım elektroliz prosedürleri uygulanarak temizlenir. Bu yöntemde alkali veya asidik yağ giderme işlemleri genellikle toz veya sıvı katot kullanılır. GAP Kimya tarafından her türlü yağ giderme işlemi yapılırken, yüzey işlem kimyasalları uygulamada kullanılmaktadır. Gap chemical address aracılığıyla şirketin uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

Galvano Kimyasalları

Yağ Alma Kimyasalı, Yağ Alımı Neden Önemlidir? Yağ giderme kimyasalları yağ giderme işlemlerinde önce yağ tipi belirlenmeli ve daha sonra uygun yöntemler uygulanmalıdır. Yağ giderme prosedürleri kaplamadan önce yapılmalıdır. Yağ giderme uygulamasında yağ giderme, yağ giderme makinesini kullanarak yağı santrifüj ederek yağı temizlemek için kullanılır. Bu şekilde, yağ metalden hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılabilir. Peki neden yağ kaldırma önemlidir? Metallerdeki kalan bitkisel ve hayvansal yağ kalıntıları korozyona ve korozyona neden olur, bu nedenle kaplamanın altındaki paslı alan oluşur.

Yağ Alma Kimyasalı

Fosfat Kimyasalları, Kaplama işleminden önce yağ giderme uygulaması yapılmalıdır. Aşağıda soğuk yağ alımı hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Alkali yağ giderme alkali yağ giderme kimyasalları, alüminyum demir çelik galvanizli çinko zirkonya gibi metallerin temizlenmesi için kullanılabilir. Alkali yağ alımında sıcaklık en önemli faktördür. Çalışma sıcaklığı 60 ila 90 ºC arasındadır. İşlem süresi ve banyo konsantrasyonu, metallerin yağ durumuna ve metal yüzeydeki yağ türüne bağlı olarak değişebilir.

Fosfat Kimyasalları

Gap Kimya Hizmetleri, Demir fosfat çinko fosfat manganez fosfat kaplama, alüminyum kromat banyolarında ön işlem olarak kullanılır. Alkali YAG sprey ve daldırma yöntemleri ile uygulanabilir. Sprey alkali yağ alma banyolarındaki sıcaklık, daldırma yağ alma banyolarından daha düşük çalışabilir. Alkali yağ alma banyolarında dikkate alınacak parametreler sıcaklık konsantrasyonu ve işlem süresidir. Alkali yağ giderme işleminden sonra, demir fosfat çinko fosfat kaplaması ve alüminyum kromattan önce çift durulama önerilir. Asit yağ giderme asidik yağ giderme kimyasalları.

Kaynak: Gap Kimya Hizmetleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here