Harpuşta

0
13

Harpuşta, Bu malzeme uygulandığında karga ve martılar malzemeye zarar veremez ve aynı zamanda bu su yalıtım malzemesi sıvı membranı çatı parapetinden çatı Deresine ince ağ ile indirilir ve çatı parapetinde çok kapsamlı bir su yalıtım önlemi alınır. Deniz tutması pencerelerin tabanını oluşturur.İleri eğim suyun denizden akmasına izin verir.Bu deniz pencere doğrama altında yer almaktadır. Duvarın sızıntısını önlemek için deniz içindeki ve dışındaki deniz sularına eğimli deniz denir.Baharatlar droppable ve non-droppable olabilir.

Harpuşta

Polimer beton adlı istikrarlı polyester reçine ile bağlanmış silika ve kuvars agregaları bir arada bulunduran yüksek kaliteli bir malzemedir. Özellikle deniz duvarları beton dayanımı geleneksel betondan daha fazla darbeye dayanıklı ve daha hafiftir.Ürünümüz Denizli nin birinci sınıf fiziksel ve mekanik özelliklerine sahiptir. Süpürgelik ve havzalar binalardaki duvarların döşeme ile birleştiği yükseklikten yüksekliğe yerleştirilen dekoratif şeritlerdir.

Harpuşta Modelleri

Süpürgelik ve havzalar duvarın ayak izlerinden ve yerden gelen diğer etkilerden zarar görmesini önleyen elemanlar inşa etmektedir. Süpürgelikler ve havzalar başlangıçta cephe kusursuz görünmesi duvar dipleri fayans sıva ve badana kusurları kaplı. Warpushter ürünü süpürgelik ve havzalar polimer beton olarak. Adlandırılan kararlı polyester reçinelerle yapıştırılmış silika ve. Kuvars bir kombinasyonunu içeren yüksek kaliteli bir malzemedir.

Harpuşta Çeşitleri

Özellikle süpürgelik ve bazlarda beton direnci geleneksel betondan daha darbeye dayanıklı ve daha hafiftir.Süpürgelik ve havzalar birinci sınıf fiziksel ve mekanik özelliklere sahiptir. İnşaat sırasında oluşan süpürge ve taban detaylarına uygun çözümlerle üretilen süpürgeler ve tabanlar kolay kurulum olanakları ile not edilir.Bizim ürün süpürgelik ve üsleri şık ve kaliteli.Ekonomik fiyatlı süpürgelik ve havzaları uzun yıllar yanı sıra su çekmek için yeteneği için dayanıklıdır.

Harpuşta Malzemeleri

Süpürgelik ve Bazaların cepheler için uygun renk seçeneklerine ve emsallerine göre ek süpürgelik yapılmadan uygulanacak ve Bazaların Warpuştacının ürettiği tercih sebebidir. Şapkalar su veya kar gibi istenmeyen faktörlerin birikmesini önlemek için üretilen yapı elemanlarıdır.Şapkalar duvarlarda veya sütunlarda kullanılır. Malzemenin depolanması tuğlalar naylon ambalajlı paletlerde mevcuttur. Fabrikada paletler forklift yardımı ile yüklenir ve kullanım yerinde forklift Vinci kepçe veya elle indirilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here