Hasta Yatağı

0
5

Hasta Yatağı, profesyonel ekibimiz gibi konulara odaklanarak aynı gün satın alımınızı teslim etmek için adresinize odaklanıyoruz. Hasta ve yakınlarının temel ihtiyaçları olan hasta yatakları ve hava Yatakları gibi ürünleri kurban olmayacağınız kısa sürede adresinize ulaştırır kurulum ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini ücretsiz olarak yerine getiririz. Hasta karyolasına ihtiyacınız olduğunda 7/24 açık olan Çağrı merkezimizi arayabilir ve hastanızın durumuna uygun yatak veya karyola konusunda Müşteri temsilcimizden tavsiye isteyebilir ve web sayfamızdan online olarak satın alabilir ve kiralayabilirsiniz.

Hasta Yatağı

Evinizde kullanabileceğiniz diyaliz merkezleri hastaneler huzurevleri sağlık merkezleri ve hasta yatakları elektrik abs korkuluk Firmamız bünyesinde kaliteli hasta yatağı modelleri bulacaksınız. Hasta yatağı kiralama ve satın alma fırsatlarımızla sizlerle birlikteyiz. Bir hasta yatağının kullanılması sağlık açısından önemlidir hastaların.

Hasta Yatakları – Hasta Yatağı Kiralama Da Uygun Fiyatlar

özel olarak tasarlanmış hasta yataklarında uyuması çok önemlidir. Bu yataklar özel olarak tasarlanmıştır. Orta sert yataklar vücudun içine gömülmesini önler ancak geleneksel yataklardan daha yumuşaktır. Hastanın vücudunu rahat ettirmek için tasarlanmıştır. Yataklar çeşitli açılardan pozisyon alabilir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri Ve Satılık Hasta Yatakları

Uzaktan kontrol edilebilen ve elle yönetilebilen bu özellikler sayesinde hastalar yerinden edilmeden çeşitli açılarda oturabilirler. Yiyebilir ve uzanabilirler. Hasta yatakları antibakteriyel olarak üretildiğinden sağlık noktasında mikrop veya bakteriyel büyüme içermeyen modellerdir. Silmek kolaydır.

Hasta Karyolası, Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Mağazası

En önemli özelliklerden biri yatakların özel dokusu sayesinde uzun süre yatan hastaların bedenlerinde yatak yarasının açılmasının önlenmesidir. Hasta yatağı kiralama fiyatları hasta yatağı kiralama şirketimiz iki yıllık garanti ve 10 yıllık.

Hasta Yatağı, Hasta Karyolası Satış Ve Kiralama Hizmetleri

Yedek parça garantisi ile hem kira hem de satın alma modelleri. Hasta yatağı kiralama ve satın alma detaylarımızı web sitemizde çevrimiçi veya destek hattı üzerinden öğrenebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama rakamlarımız son derece.

Hasta Yatağı Kiralama (Kiralık Hasta Yatakları İstanbul)

Uygundur ve müşterilerimizin bütçelerini zorlamamaya özen gösteriyoruz. Firmamız Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Satış ve kiralama Hizmetlerimiz İstanbul içinde ve dışında yapılmaktadır. Hem satış hem de hasta yatağı kiralama fiyatları belirli bir şekilde değil yatakların modellerine ve ekipmanlarına göre değişir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here