Hyster Forklift Yedek Parça ve Servisi Hizmetleri

0
4

Forklift Yedek Parça, Liebherr ürününün Türkiye de satış ve servis hizmeti veren 3 bayiden biriyiz. Liebherr ile çalışmak oldukça geniş bir ürün yelpazesidir. Takım çalışması ve başarısı hakkında çok şey önemsiyor. Liebherr şirketler grubunun bir parçası olan liebherr machinery Trading Service Limited 2008 yılında Liebherr ürünlerinin satışını pazarlamak ve satış sonrası hizmetler sunmak için kurulmuştur.Liebherr geniş bir yelpazede hafriyat makineleri kargo taşıma makineleri liman ekipmanları paletli Vinçler ve özel temel inşaat makineleri ile güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet çözümleri sunmaktadır.Liebherr ülkemizde ciddi bir paletli dozer ihalesi aldı. Bu bağlamda 130 PR 754 lithonic paletli dozerleri Devlet Su İşleri Müdürlüğü ne DSİ ye sattık. Bu sayı Liebherr en büyük toplu açık artırma rakamdır dedi. Ankara da büyük bir holding şirketinde üst düzey yönetici olarak çalışıyordum.

Forklift Servisi, Evlendikten sonra Kayseri ye yerleştim. 2006 yılında bir arkadaşımın önerisi ve ısrarıyla eşim ve ben Zen Makina yı kurduk.2 yıl boyunca farklı bir şirketle çalıştıktan sonra 2008 yılında bir dünya markası olan Alman şirketi Liebherr ile devam etmeye karar verdim. Eşim ve ben bunu Kayseri de kurumsal kimliğe sahip bir profesyonel olarak yapmak istedik.Bunun için teknolojik altyapıya yatırım yaptık. Müşteri bilgilerini makine bilgilerini ve her makinede gerçekleştirilen işlemi kaydediyoruz. Makinelere bilgisayarlarla bağlanarak müdahale ediyoruz. Buna başladığımızda çok yanlış oldu. Bayilikler tamir atölyelerine hizmet vermeye yetkiliydi. Onları örnek olarak düzeltmeye çalıştık. Duruöz kurumsal yapıya önem vererek çalışmalarını gerçekleştirdiklerini ve satış kapasitelerinde olumlu yansımalar olduğunu söyledi.

Hyster Yedek Parça, Duruöz Afşin Elbistan Termik Santrali 3 adet dozer 2 adet yan ürün reçetesi satışı gerçekleştirdiğimiz bu alanda satış bölgemizde yer almıştır. Lend feel dozer i Kayseri Katı Atık projesine sattık. Kayseri de bulunan merkezi Çelik firmasına 70 Hyster foklift markası sattık. Biz de farklı şirketlere satış vardı. Kayseri Sivas Nevşehir Niğde Aksaray Konya Amasya Yozgat Tokat Afşin Elbistan servis teknisyenleri ve 5 servis aracı ile hizmet vermekteyiz. Yılda yaklaşık 3 milyon Euro satıyoruz.2013 ten beri hedeflerimizi yakalamaya devam ediyoruz. 2016 yılında bunun altına düşmemeyi hedefliyoruz dedi. Doğru ürünü doğru yerde satmaya özen gösterdiklerini söyleyen Duruöz severek ve hakkını vererek işini yapmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here