İngiltere Konsolosluğu İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi Nasıl Alınır? – CSS Legal

0
27

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, 18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının sektör, sermaye, eğitim seviyesi, tecrübe süresi, İngilizce dil bilme seviye şartı olmadan İngiltere’de kendi işlerini kurmak üzere İngiltere Konsolosluğu nezdinde başvuru yapabildiği İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür. CSS Legal uzmanları Ankara Anlaşması vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin vizeyi alabilmesi için gerekli tüm hizmeti vermektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi, 18 yaşın üzerindeki her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının Birleşik Krallık’ta iş kurmak üzere başvuru yapabildiği ve şartların sağlanması açısından diğer İngiltere çalışma/iş vizesi türlerine göre çok daha kolay alınan vize türüdür. Başvuru şartları açısından da diğer kategorilerden ayrılan bu İngiltere vizesi türünde kişiye özgü hazırlanan bir iş planı tüm dosyanın en önemli parçasını oluşturacaktır. CSS Legal yorum ve analiz gerektiren Ankara Anlaşması iş planı (business plan) hazırlanmasında danışanlarına profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Dünyanın herhangi bir yerinde kendi işini yapabilecek yeterliliğe sahip olduğuna inanan 18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi’ne başvurarak Birleşik Krallık’a göç edebilir. Son yapılan düzenlemelere göre Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere’de 5 yıl bulunduktan sonra sürekli oturum izni alınırken, bu süresiz oturum izni ile İngiltere’de 1 yıl daha yaşayan kişiler, o 1 yılın sonunda (toplamda 6 yıl) İngiltere vatandaşlığına başvuruda bulunmaya hak kazanırlar. CSS Legal şikayet edilen İngiltere vizesi başvurularının karmaşık ve kapsamlı olması noktasında müşterilerine her zaman profesyonel hizmet vermekte ve kişilerin vize reddi alma ihtimalini en aza düşürmektedir.

İngiltere vizesi türleri kapsamında bulunan İngiltere Ankara Anlaşması vizesi başvuru sahibi kişiler, eş ve 21 yaş altındaki çocuklarını da Ankara Anlaşması Bağımlı vizesi başvurusu yaparak yanlarında götürebilirler. Ayrıca Ankara Anlaşması vizesi başvuru sahibi ve bağımlı aile üyeleri İngiltere’deyken devlet sosyal yardımlarından yararlanamazlar fakat eş ve 16 yaşın üstündeki çocuklar diledikleri yerde çalışabilirler. Ek olarak bağımlı aile üyeleri İngiltere’de eğitim alma noktasında da herhangi bir sınırlamaya tabi tutulmayacaklardır. İngiltere’de eğitim almak, dil okuluna gitmek veya mesleki sertifika eğitimlerine katılmak isteyen kişiler Student Portal International ile görüşerek kendilerine en uygun eğitim programına dahil olabilirler.

İngiltere’de yeni bir yaşam kurmak isteyen kişiler CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek başarılı bir Ankara Anlaşması vizesi başvuru dosyası hazırlayabilirler. CSS Müşavirlik 2006 yılından bu yana binlerce kişinin İngiltere’de iş kurmasında büyük rol oynamış ve kişilerin İngiltere vize reddi alma ihtimalini en aza düşüren başarılı bir danışmanlık firması olarak çalışmalarına devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here