iPhone Batarya, Kasa ve Kamera Değişim Hizmetleri

0
5
iPhone Batarya, Kasa ve Kamera Değişim Hizmetleri
iPhone Batarya, Kasa ve Kamera Değişim Hizmetleri

iPhone Batarya Değişimi, Sensör bozulmasına sebebiyet veren en bariz durum telefonun o bölgesinin darbe almış olmasıdır. Sensör bölgesine gelen darbe sonucu sensör aparatında deformasyonlar oluşur. Bu sebeplerden dolayı iPhone 5 sensör değişimi yapmak gerekebilir. iPhone 5 sensör değişimi fiyatı için 9 iPhone 5 Home Tuşu Değişimi iPhone 5 home tuşu değişimi Kadıköydeki şubemizde 15 dakika içerisinde yapılıp teslim edilir. Home Tuşu değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucusu çalışmaz. Her parmak izi okuyucu bir telefona özeldir. Bundan ötürü home tuşu değiştirmek parmak izi okuyucusunun çalışmasını sağlamaz fakat Home Tuşu normal çalışma fonksiyonlarını yerine getirir.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone Kasa Değişimi, iPhone 5home tuşu değişimi fiyatı için servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. iPhone 5S Parça Değişimi 1 iPhone 5S Ekran Değişimi iPhone 5S ekran değişimi servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Dokunmatik panelde bir problem varsa ekranın değişmesi gerekmektedir. iPhone 5S ekran işlemi genellikle 15 dakikada tamamlanmaktadır. iPhone 5S iç ekran değişiminin ardından cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranı test etmeniz için size verilir. Ekranın herhangi bir alanında spesifik bir probleme karşılaşmazsanız ya da dokunmatik performansından memnun kalırsanız işlem tamamlanmış olacaktır.

iPhone Kasa Değişimi

iPhone Kamera Değişimi, iPhone 5S Cam Değişimi iPhone 5S cam değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz size kısa sürede yardımcı olabilir. Cihazınıza düşme ya da darbe sonucu zarar geldiyse cam değişimi yapmayı tercih edebilirsiniz. Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. İç ekran sağlam değilse LCD ekranın tamam değişmesi gerekebilir. iPhone 5S ön cam değişimi ya da ekran değişimi hakkında detaylı bilgi akmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz.

iPhone Kamera Değişimi

iPhone 5S cam fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir. 3 iPhone 5S Batarya Değişimi iPhone 5S batarya değişimi ihtiyacın doğmasına bir çok faktör etki etmektedir. Öncellikle her canlı ve nesnenin doğal bir ömrü olduğunu belirtmek gerekir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünüzün uzayıp yada kısalması size bağlıdır. iPhone 5S bataryasının tükenmesine en çok sebebiyet veren yan sanayi şarj kullanımıdır. Kullanmış olduğunuz yan sanayi şarjlar gerek iPhone 5S bataryanızda gerekse sokette tahribat yaratmaktadır. Yan sanayi şarj dışında araç şarjı kullanmak da bataryanıza zarar vermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here