iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Hizmetleri

0
5

iPhone Ekran Değişimi, Bu sayfada sadece Apple markasının popüler modelleri yer almaktadır. Bu sayfada yer almayan ama tamiratını yaptığımız diğer modellerden bazıları. Kadıköy Apple iPad ve iPhone teknik servisi Cep Hastaneside tablet telefon ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hizmetleri verilmektedir. iPhone cep telefonunuzun veya iPad tabletinizin modeli ne olursa olsun uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte iPhone cihazlarınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunlar çözüme kavuşturulur.

iPhone Ekran Değişimi

Ekran Değişimi, iPhone ve iPad ekran değişimi ve aynı zamanda iPhone cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran Cep Hastaneside değişim ve tamir tamir işlemleri tamamen sterilize edilmiş statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7 24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odamızda cihazınıza uygun ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. İphone unuz suya düştü veya herhangi bir nedenle sıvı teması oldu garanti servisinize gittiniz ve size uçuk rakamlarda değişim önerdiler ve sizde değmeyeceğini düşünerek cihazınızı bir köşeye atmayı düşündüyseniz bizimle iletişime geçin. Biz bu alanda profesyonel personelimizle servisinizin size onarımının imkansız yada çok pahalı olduğunu söylediği cihazlarınızı uygun fiyat ve sıkıntısız kullanım güvencesiyle tamirini yapalım.

Ekran Değişimi

iPhone Tamiri, Cihazınızın suya düşmesi sıvı temas olması o cihazın artık kullanılamayacağı anlamına gelmez biz bu konuda gerekli araştırma denemelerimiz sonucunda neredeyse imkansız gözüyle bakılan cihazları tekrar eski haline döndürdük ve bunu sizin cihazınızda da yapa bileceğimize inanıyoruz. Apple şimdiye kadar kendi teknik servisleri harici diğer tamir işetmelerine hiçbir zaman destek vermedi. Bu nedenle orijinal parça bulmakta zorluk çeken teknik servisler orijinal olmayan iPhone parçaları kullanmak zorunda kaldı.

iPhone Tamiri

Apple bağımsız tamir yapan işletmelerin resmi olarak iPhone parçalarına erişimini kolay hale getirdiği yeni bir program başlattı. Apple ın yayınladığı yeni Bağımsız Onarım Sağlayıcı Programı sayesinde küçük tamir işletmeleri Apple yetkili servislerinin kullandığı orijinal telefon parçalarına erişebilecek. Apple kısa süre önce resmi bir açıklama yaptı ve birçok kişinin şaşırtan yeni döneme geçildiğini aktardı. Teknoloji devi biliyorsunuz orijinal iPhone yedek parçalarını sadece resmi teknik servislere sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here