KKD Uzmanı – Ark Kıyafeti, Tek Kullanımlık, Kaynakçı ve Nitrlik Eldiven

0
11

ARK Kıyafeti, kimyasal bileşik, nitril madde ve pilon ve pamuk kullanılarak üretilmektedir. Nitril, eldivene yüksek derecede dayanıklılık ve stabilite sağlayan ve dış etkenlerden koruma sağlayan malzemedir. 10 ila 15 arasında dikişsiz örgü özelliği ile üretilir. Isıyı tutan özel çift astarlı yapısı ile soğuğa karşı üstün koruma sağlar. ¾ Üstün koruma için kaplama yapılır. %100 nefes alabilen dikişsiz astar, ellerin nemli ve terleme olmasını önler. Esnek yapısı rahatça çalışmanızı sağlar. El ile sarılmış nitril eldivenler, en zorlu işlerde bile verimli kullanım sunar. Lateks, artı özelliği kadar rahat ve daha dayanıklıdır.

ARK Kıyafeti

Tek Kullanımlık Eldiven, Nitril kalitesi lateks ve vinil gibi diğer malzemelerle nasıl karşılaştırılır? Nitril eldivenler lateks eldivenlerden çok daha dayanıklıdır. Tozsuz ve gıda ile temas için uygun olduğu için gıda mühendisleri tarafından iş mutfakları için tavsiye edilir. Yoğun kullanımdan kaynaklanan yırtılmadaki mavi rengin görünümü, ayrılıkçı parçanın gözle seçimini kolaylaştırmaktır. Cafe restaurant ve otel mutfakları en iyi seçenekler arasındadır. 1 TTK ihtiyacı olarak amaç aşağıdaki özellikleri kaynakçı iş eldivenleri satın alınacaktır. 2 özellikler 2.1 eldivenler parmaklardan dirseklere kadar korunmalıdır.

Tek Kullanımlık Eldiven

Kaynakçı Eldiveni, Eldiven üretiminde kullanılan malzemeler yüksek ısıya dayanıklı olmalıdır. 2.2 orta parmak ucundan dirseğe kaynak eldiveninin toplam uzunluğu 30 ila 45 cm arasında olmalıdır. Eldivenler Güvenli kullanım için uyumlu olmalıdır. 2.3 kaynak eldiveni beş parmaklı olmalıdır. 2.4 bu sağ ve sol bir çift oluşacaktır. 2.5 kaynakçı Eldiveninin dikişleri ısıya dayanıklı Kevlar ipinden olacaktır. 2.6 termal risklere karşı kaynakçı eldivenleri Avrupa Topluluğu direktifleri kategori ve mukavemet performans seviyeleri.

Kaynakçı Eldiveni

Nitril Eldiven, EN 388 ve en 407 standartlarına uygun olmalı ve performans değerleri aşağıdaki gibi olmalıdır. Aşınma 4 kesim 1 gözyaşı 3 delinme 2 tutuşmaya karşı direnç; temas sıcaklığına karşı direnç; minimum siyah nitril tozsuz eldiven. Çift taraflı kabartmaları sayesinde kullanıcıya yüksek kavrama gücü sunar. Her iki el ile uyumludur.

Nitril Eldiven

Eldivenin kalınlığı 0 12 mm’dir. Vinil, eldivenlere kıyasla üstün koruma sağlar ve neredeyse lateks eldiven kadar eşit esneklik ve konfor sağlar. Bilek parçaları kıvrılmış. Her iki elinde uyumlu. Alerji yapma riski çok düşüktür. Parmak uçları dokulu. Sipariş bir paket olarak gönderilir. Steril değildir. Ameliyatlarda kullanılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here