Mobil Sağlık Tarama Aracı ve Solunum Fonksiyon Test Cihazı – Fatih Medikal

0
3

Mobil Sağlık Tarama Aracı, Tüpün ve bandın orta noktaları daima birlikte hareket eder böylece pozisyon hatası akciğer çekimleri için sıfıra indirilir. AGFA marka Cr sistemleri özellikle anti-titreşim kiti ile saatte 60’a kadar üstün teknolojik özellikler hızlı bant tarama kapasitesi akciğer filmi çekiminiz için ekonomik bir çözüm olacaktır. 3. Cr sistemi veya Dr sistemi agfa marka Cr sistemleri veya üstün teknoloji ve hızlı tarama kapasitesine sahip Drtech marka düz panel Dedektör Dr sistemleri araca monte edilerek kullanıma hazır olarak teslim edilir. Drtech’in düz panel Dedektör Dr sistemi ile bantlar olmadan akciğer filmlerini hızlı bir şekilde çekmek mümkündür. En az 150 akciğer filmi 1 saatte kolayca çekilebilir.

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Solunum Fonksiyon Test Cihazı, Odyometri cihazı odyometri gürültülü ortamlarda çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkabilecek işitme kaybını değerlendirmek için işitme testine uygulanır. Düzenlemeye göre gürültülü bir ortamda çalışanlar her altı ayda bir gürültülü bir ortamda çalışmazlarsa yılda bir kez işitme testine sahip olmalıdır. Kurum içi çalışanların sağlık taraması 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Yönetmeliği ile işin başlamasından bu yana periyodik aralıklarla tekrarlanmasını garanti eder.

Solunum Fonksiyon Test Cihazı

Mobil Sağlık Aracı, Ortaya çıkabilecek sorunları önceden görmek ve erken önlem almak için sağlık taramalarının zamanında yapılması büyük önem taşımaktadır. Ancak hastane ortamında yapılan bu tarama işveren için büyük bir mali yük yaratacağı gibi zaman kaybı ve işgücü verimliliği de azalacaktır. Bu durumda işveren mobil sağlık aracı yani mobil İSG hizmetleri ile işyerine gelen doktorlar ve yardımcı sağlık personeli ile gerekli sağlık taramasını yapmak için büyük bir kazanç olacaktır.

Mobil Sağlık Aracı

OSGB uzman sağlık personeli ve son teknoloji mobil sağlık araç ve gereçleri ile mobil İSG hizmetleri sunmaktadır. Taramalar ilgili laboratuvarlarda değerlendirilir ve mümkün olan en kısa sürede size sunulur. Mobil sağlık aracı Nedir bu hizmeti sağlayabilen Mobil sağlık aracı nedir iş sağlığı güvenliği Kanunu uyarınca sağlık denetimi yapılması gereken çalışanlar işe girerken sağlık raporu almalıdır. Alınan sağlık raporları işyeri tehlike sınıflarına göre geçerlidir. Odyoloji Laboratuvarında Hangi Prosedürler Yapılır? Saf ses odyometri PTO en sık uygulanan kulak testidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here