Net Koli

0
14

Koli, Sıhhat için zararlı değildir. Kolayca kesilmiş ve katlanmış. Herhangi bir malzemeye gore üretilebilir. Dayanıklıdır. Bunun üzerine basılabilir. Sebze ve meyve kutularının üretiminde kullanılır. B dalgası, 150 184 metrelik oluk sayısındaki 2.1 mm deliğin yüksekliğidir. İki 9 mm. Ne oluklu mukavva. Karton kutuları ve karton kutuları doldurmak, boşaltmayı istiflemek için vakit kazanmıştırrır. Basılı kutular yardımıyla ürünlerinizi tanıtın ve size eşdeğer ürünlere karşı reklam pozitif yanlarını verin. Endüstriyel dünya için olmazsa olmaz bir hammadde olarak.

Koli

İçerikler

Koli

.netkoli.com/kolici-anadolu-yakasi/">Kolici, karton kutu üretimi ve düşük üretim maliyeti avantajları geniş bir alanda kullanılmaktadır. Yüksek güç dayanıklı oldukları için oluklu karton kutu güçlü bir yapısı var. Karton çoğu zaman ülkemizde eşanlamlı olarak kullanılmasına karşın, karton ve Kartonda büyük bir fark vardır. İki düz kağıt tabak arasına dalgalı yerleştirilen kağıt tabakların yerleştirilmesiyle üretilen karton, iç ve dış plakalarda kullanılan kağıt malzemesinin kalitesine göre farklı direnç seviyelerine haizdir. Karton üretimi 1 4 milimetre kalınlığında kağıt tabakların birleştirilmesiyle oluşan plakalar kullanılır.

Kolici

Kolici, Daha dayanıklı oluklu mukavva kullanımı 19. Yüzyıla kadar geri gider. 1856’da İngiltere’de patentli oluklu mukavva bir sonraki dönemde gelişmeye devam etti ve 19’da yaygın olarak kullanıldı. Yüzyılın son çeyreğini buldum. ABD Albert Jones sözleşme için bir patent alıcısı olmasa da, bu makale nakliye sektöründe yaygın olarak kullanılan malzemenin ana yararlanıcıdır. New York’ta ilk kere Albert Jones, kağıtların çok dayanıklı ve işlevsel bir ürün olarak kullanılabilmesi için lambalar için koruma sağlayacak silindirik bir oluklu mukavva yarattı.

Oluklu Mukavva

Silindir şeklindeki oluklu mukavvadan yapılmış Jones’un lamba koruması, kırılgan camı

Oluklu Mukavva

sağlar. 1874 yılına gelindiğinde, oluklu mukavvanın işlevselliği Tüm ABD Birleşik Devletleri tarafından görüldü ve karton ihtiyacını karşılamak için ilk girişim yapıldı. Oluklu mukavva ambalaj, hammaddenin kağıt olması sebebiyle geri dönüştürülebilen yine kullanılabilir bir hammadde olup, çevresel uygunluğun en üst seviyesi olan ambalaj malzemesi olarak açıklanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here