Öztürk Organizasyon Hizmetleri

0
16

Hatice Kübra Tongar İletişim, Sultanların Osmanlı döneminden kalma yaşam ve düşüncelerini, lakabını ve Halkla ilişkilerini röportajlarında açıklar. Özellikle, Sultanların adaleti nasıl getirdiğine dair bir mizah duygusu olan Profesör, 1997 yılında fethi ve yönetimi adlı Osmanlılar tarafından Uyvar’ın sunumu ile doçent oldu. Seyid Muradi, Barbaros Hayreddin Paşa tarafından yazılmış, geminin Gazanları Kaptan Paşa’nın seyir defteri tarafından basitleştirildi ve Troy II mezarına tarihlenen Osmanlı tarihinin tarihi ve Ahmet Cevdet Paşa ve Mecelle (Prof. Dr. Ekrem Bugra Ekinci ve eserlerini yayınladı.

Hatice Kübra Tongar İletişim

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim, Profesör kodrosun 2003 yılında atanan Şimşirgil, Osmanlı şehir tarihi, siyasi hayatı ve Teşkilatı ile ilgili çok sayıda bilimsel makale yayınladı. Cine5’te “Tarih ve medeniyet” adlı bir tarih programı da var. Evli ve üç çocuk babasıdır. Tabii ki öyleydim. Hiçbir şey istemedim, ama fırsatı asla reddetmedim. Çok çalıştım. Bir program yapmak, konunun ustalığına sahip olmak ve bir krizi yönetmek anlamına gelir. Bir şey yaparken, her zaman bir sonraki hayalini kurdum, denedim ve başardım. Şimdi ne hayal ettim. Söylediklerime çok dikkat ediyorum. Biliyorum çünkü.

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Cansu Canan Özgen İletişim, Hayallerim için mücadele ediyorum. Haber muhabirinden daha iyi programlamayı severim. Ama uzak vadede “anchorwoman” olmayı çok isterim. Ve çok iyi yapıyorum. Diğer gündem neden bu kadar sevildi? Programda natüralizm ve samimiyet çok önemlidir. Normalde olduğum gibi ekrandayım. “Herkes beni izliyor” dediğinde doğal yaşam alanınızı kaybediyorsunuz. Başarımın tek nedeni samimiyettir. Tabii ki çalışıyorum, ama soru sorarken seyirciyi düşünüyorum.

Cansu Canan Özgen İletişim

Öztürk Organizasyon, Çünkü birçok insanın bunu düşündüğünü biliyorum. Evde sohbet ettiğim kadar ekrandayım. Çayımı içiyorum ve kafamı çiziyorum çünkü oynamıyorum. ’ This we put our lives ‘ yani şarkı ‘Diğer Gündem’, Türkiye’nin en iyi akademisyenleriyle konuşulan ve herkesin anlayabileceği bir programdır. İnsanlar bizden istedikleri cevabı öğreniyorlar. Hayatlarımızı bu işe koyduk. Sabaha kadar uyumadık. Yayın 2: 00’de sona erdi ve yayını 4: 00’e kadar analiz ettik.

Kaynak: Öztürk Organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here