Samsung, iPhone ve Huawei Batarya Değişimi

0
3

Samsung Batarya Değişimi, ekranı tam olarak değiştirirken yani dahili ekran ön cam dokunmatik alan harici panel orijinal üründen oluşur. Asus Zenfone 4 mikrofon değiştirme Asus mikrofon değiştirme: tüm akıllı telefonlarda 2 veya 3 mikrofon bulunur.cep telefonun geçmezse. ya da whatsapp ve sosyal ağ hakkında konuşurken en iyi mikrofon Tam Çözüm olduğunda işe yaramıyor tüm model cep telefonu mikrofonlarının orijinal değişimini sağlıyoruz. Güzel bir ses ilk önce aldığınız kişiye gider.Firmamız kaliteli hizmet sunan değişiklik meydana gelecektir sonra 6 ay garanti mikrofon sorunu hakkında. Kadıköy İstanbul Huawei ekran değişim cam değişim soket değişim programı yazılımı vb.

Samsung Batarya Değişimi

Huawei Batarya Değişimi, en eski cep telefonu ticaret teknik servisini sağlayan Firmamız. Diğer tüm modeller marka desteğine bakılmaksızın hizmetimizden en iyi şekilde yararlanmaktadır. Asus Zenfone 4 sıvı temas onarımı ASUS cep telefonu sıvı temas onarımı: cihazın elektronik ünitesi anakart tarafından hasar görürse Asus cep telefonları elektronik sıvı temasına maruz kalır. Bunun nedeni cihazı çalıştırmak için gereken voltaj değerlerinin devrede etkili bir şekilde hareket etmesidir. Örneğin ekran açıkken cep telefonunuz sıvı temasına maruz kalırsa ekranın arka ışık devresi ekranın aydınlatılmasına izin verir bu da en fazla enerjiyi tüketir ve en yüksek enerji değerlerinin.

Huawei Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişimi, Şu anda aktif olduğu sıvıya maruz kalır ve kısa düşer cihazın kapanmasına neden olur bu nedenle anakartınız doğru şekilde tamir edilmeli ve bu hasarlı cep telefonunun üst düzey bir elektronik ürün olduğu bilinmelidir.Sıvı temas ürünleri son teknoloji ürünü makineleri ve özel sıvı temizleme jelini onarmak için hizmetimizde kullanılmaktadır. Asus Zenfone 4 pil değiştirme Asus pil değiştirme: Firmamız telefonunuzun içindeki bilgileri silmeden 20 dakika içinde en hızlı en kaliteli hizmeti sağlar pil bizim teknisyen ustaları tarafından değiştirilebilir.

iPhone Batarya Değişimi

Asus ekranınızı değiştirebilir kamera sorunlarını düzeltebilir veya pilleri değiştirebilir. Cihazınızda neyin yanlış olduğundan emin değilseniz servisimize gelebilir ve ücretsiz hasar tespit hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz cihazınızı inceleyecek ve sorunun ne olduğunu size söyleyecektir. Birçok ASUS kırık ekran değişiklikleri mağazamızda az 1 saat içinde tamamlanır. Kırık bir ekrana sahip bir Asus kullanmak oldukça zor olabilir. Ayrıca cihazınızı gelecekteki olası hasarlara karşı daha savunmasız hale getirir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here