Sefa Elektronik Ses, Kamera ve Alarm Hizmetleri

0
34

Bodrum Kamera ve Alarm Sistemleri, Müzisyenler mobil DJ’ler öğretmenler profesyonel sunumlar ve organizasyon planlamacıları kullanmak için tasarlanmıştır. Fitness ve spa toplantı odaları ve toplantı salonları otel odaları konferans ve showroomlar ortak alanlar ve dış tasarım ve sistem araçları canlı performanslar. L1 kompakt bu taşınabilir ses sistemi hem müzisyenler ve izleyiciler için ses netliği ve detay sağlayarak bir PA ve monitör sistemi olarak çalışır. Kapsama alanı: 180 x 40 D temel özellikler: basit tasarım çok sayıda hoparlör ve elektronik cihaz ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bodrum Kamera ve Alarm Sistemleri

Bodrum Bose Ses Sistemleri, 100 seyirciye kadar nispeten küçük alanlar için uygundur. Temel özellikler: iki ek B1 bas modülüne veya bir B2 bas modülüne güç sağlar. 1 4 trs kablo ve naylon taşıma çantası ile birlikte gelir. 22 tasarım performans desteği Bose profesyonel ses sistemleri Bose profesyonel ses sistemleri tasarım performans desteği 14 daha iyi ses ile araştırma yoluyla daha iyi ses restoranlar ve kafeler canlı performans FİTNESS ve SPA toplantı odaları ve toplantı salonları şimdi fitness merkezleri spa & wellness & güzellik merkezleri oteller tarafından sunulan önemli hizmetler arasındadır.

Bodrum Bose Ses Sistemleri

Bodrum Marin Müzik Sistemleri, Giderek daha fazla konuk modern yaşamın stresinden uzak bir sığınak arıyor. Enerjik bir egzersizin keyfini bir yer. Ya da şımarık ve yenileme terapileri ile temizlenene yapılabilir bir sığınak. Ve sesin önemli bir rol oynadığı yerde. Otel odaları konferans ve showroomlar ortak alanlar ve dış tasarım ve sistem araçları fitness ve Spa Freespace 3 hoparlör sistemi ön plan ve arka plan müzik uygulamaları müzik ve anons için yüksek performanslı hoparlör sistemi. Temel özellikler: farklı dekor ve düzenlerle uyumluluğu sağlamak için dahili yüzey montajını ve asılı hoparlörleri birleştirir.

Bodrum Marin Müzik Sistemleri

Elektronik Olarak Hizmetinizdeyiz. Özel ve kamu kurumlarının ihtiyaç duyduğu danışmanlığı sağlıyoruz. Projeyi hazırlayıp anahtar teslimi entegre işletim sistemleri kuruyoruz. Tüm Türkiye’ye özellikle Ankara’ya hizmet ediyoruz. Güvenlik Kamera Sistemleri Hırsız alarmı yangın algılama ağ sistemleri gibi tüm projeler için profesyonel çözümler sunuyoruz. Fiyatlarımız profesyonel ve amatör kameralardan küçük bütçelere büyük bütçelere kadar değişir. 499 £ ‘ dan başlayan fiyatlar kamera paket fiyatları gözden geçirebilir. Ankara’daki en ucuz işçilik ve malzeme ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz. Tek yapman gereken bizi aramak.

Kaynak: Sefa Elektronik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here