Toz Boya ve Emaye Makinaları, Tabanca Hizmetleri

0
4

Toz Boya Makinaları, İçindeki fırının bölümü galvanizli sac olacaktır. Radyal fanlar pişirme fırına sıcak hava üfleme. Fırının içinde hava kanalları kanalların üzerinde ayarlanabilir alüminyum menfezlere sahiptir. Isı Ünitesi fırının arkasına monte edilecek bir ısı ünitesi fırın sıcaklığını 250C +5C’YE yükseltmek için tasarlanacaktır. yanma odası fırına ısı gönderen bir türbin fanına sahiptir. Elektrostatik toz boya fırınları sandviç tipi kilitli panellerden oluşur.

Toz Boya Makinaları

Emaye Kabinler, Bu paneller fırının iç kısmında galvanizli sac ve dışta boya ile kaplanmış DKP sacdan oluşur.Panel derzlerinde 300ºc dirençli silikon kullanılmıştır. Fırının iç kısmında havayı homojen ve ayarlanabilir hava üfleme ağızları dağıtan kanallar vardır. Kapalı devre hava sirkülasyonu prensibine göre işletim sistemi kısa sürede istenen sıcaklığa gelir. Sıcaklık kontrolü bir dijital termostat tarafından sağlanır ve yakıt tasarrufu maksimum seviyeye tutulur.

Emaye Kabinler

Emaye Tesisleri, Elektrostatik toz boya fırınları boyanacak parçaların boyutlarına göre ikiye ayrılır. Tünel tipi elektrostatik toz boya fırını ‘ U ‘ tipi elektrostatik toz boya fırını tünel tipi elektrostatik toz boya fırını genellikle uzun parçalar için tercih edilir. Alüminyum boru güç direkleri Totem ayakları vb. boyama malzemeleri için uygun fırın tipi. ‘U’ tipi elektrostatik toz boya fırını genellikle 2500mm genişlikten daha az boyama parçaları için tercih edilir. Tünel tipi boyama fırınına göre içindeki ısıyı korumaktan daha verimlidir.

Emaye Tesisleri

Emaye Tabancaları, Çelik kapı ütü masası Elektrikli Ev Aletleri taban pompası vb. boyama malzemeleri için uygun fırın tipi. Termoblokun iki duvarı arasında 160 mm 850 C dirençli taş yünü izole edilir. Özel tasarım ve yüksek kalite güvencesiyle üretilen klasik manuel toz boyama cihazları toz boya uygulayıcılarının her türlü için en iyi çözüm sağlar. Buna ek olarak ergonomik tasarımı ve yüksek verimliliği müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlar.

Emaye Tabancaları

Filtreli Kabinler,  Cihazın özellikleri ve aşağıdaki kontrol kutusu hakkında ayrıntılı bilgi görebilirsiniz. Isınma LPG sağlanır. Sirkülasyon fanı dijital ısı göstergesi motorları kullanan kondenser termal TSE garantili kablo kullanılacaktır. Elektrostatik anakart ve kontrol kartı Sarba uzun ömürlü ve özel fonksiyonlar üretim teknolojisi üretilen.

Filtreli Kabinler

Teknolojik gelişmeler sonucunda uzun yıllardır teknik makine tarafından kullanılmaktadır. Elektrota 40 100 kV yüksek gerilim uygulanır. Eksi elektrot hava moleküllerini iyonize eder. Oluşturan bu iyon bulutuna Korona denir. Toz boya parçacıklarının yüzeylerine yapışan ve eksi yük ile yükleyen eski yüklü iyonlardan bazıları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here