Toz Boya ve Emaye Sistemleri – Strong 3000

0
11

Toz Boya Sistemleri, Boya geri kazanım sistemine sahip kartuş filtresi ve siklon modelleri vardır ve Kabin buna göre filtrelenmiş veya siklon olarak adlandırılır. Her iki sistemde de, boya parçacıkları emme fanı tarafından oluşturulan hava akımı yönünde dışarıdan kabine sürüklenir ve filtrelenir. Elle veya otomatik olarak kurtarılır ve sisteme dahil edilir.

Toz Boya Sistemleri

Emaye Makinaları Tırtıl tahrik ünitesi: tırtıl zincirine monte edilen düz ray, itici tırnaklar vasıtasıyla sistemi farklı kuvvetlerle hareket ettirerek sabit ve yüzer yapı üniteleri üretilmektedir. Webb konveyör tipleri: 3 (TR348): zincir hatları 3 E’ye yakın olduğu için bu sistemler bu isimle adlandırılır. Zincire monte edilen arabalar npı 80 100 profillerinde hareket edebilir. Yük taşıma kapasitesi 140 Kg zincir kopma mukavemeti 11000 kg’dır.

Emaye Makinaları

Emaye Sistemleri, Arabalar zincirlerin yalnız merkezi bölmelerine bağlanabildiğinden, Ara mesafeleri 6 ve katları olarak belirlenebilir. 4 (TR458): zincir çizgileri 4 E’ye yakın olduğu için bu sistemler bu adla çağrılır. Bu hızlı toz boya gelişiminin önlenemeyen birçok nedeni vardır: toz boya çevre dostudur.

Emaye Sistemleri

Emaye Kaplama Üretim ve tüketim sırasında herhangi bir atığı gidermez ve böylece hava ve su kirliliğine neden olmaz. Siklonda birikemeyen toz parçacıkları siklonun arkasındaki torba filtresinde toplanır. Başarıya giden yolun sıkı çalışma yoluyla olduğunu bildiğimizden, kalite standartlarını sürekli yükseltmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmekteyiz. Değerli müşterilerimiz için daha kaliteli bir hizmete ulaşmak için çalışıyoruz.

Emaye Kaplama

Boiler Emaye, Sektördeki başarı adımlarını çok hızlı bir şekilde tırmandıran Firmamız, ortaya koyduğu hizmetlerle bir tesadüf olmadığını göstermiştir.Müşteri Memnuniyeti oranlarına baktığımızda bugün firmamızın konumunun büyük bir başarı hikayesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Boiler Emaye

Soba Emaye, Bunu başarmak için, herkesin bugünden bu ana kadar büyük bir özveri vardır. MONO siklon toz boya kabinleri, kompakt siklon kabinlerine benzer, çünkü tek fark, siklonun arkasındaki filtre grubunda daha özel filtrelerin kullanılmasıdır ve geri kazanım verimliliği %95 97’dir. Mono siklon boya kabinleri.

Soba Emaye

Hızlı Renk Değiştirme özelliği nedeniyle daha sürekli ve otomatik yüklemeler için tercih edilir. Arabalar zincirlerin yalnız merkezi bölmelerine bağlanabildiğinden, Ara mesafeleri 12 ve katları olarak belirlenebilir. Toz boya kabinlerinden toz boyayı kabin dışına kaçırmaması ve ergonomiktir. Filtreli toz boya kabinleri, Toz Boya kabinde uygulanan elektrostatik toz boyayı geri kazanmak için kullanılan filtre elemanının kartuş filtresi olduğu sistemlerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here