Toz Emaye Tabancası ve Kutu Tipi Fırınları

0
3

Kutu Tipi Fırınları, Eğer bir toz boya tabancası kullandığınızda her yerde boyamak için dikkatli olmak zorunda. Emaye uygulaması tabaka kalınlığının rolü yaş emaye uygulamasına ve toz emaye uygulamasına bölünür ve dengeli uygulama emaye uygulamasında iyi kaliteyi elde etmek için mükemmeldir. Çok ince uygulama yetersiz bir kalite parametresidir ve copperheads adı verilen yanan emayelere yol açar. Bununla birlikte çok kalın uygulama emaye dökümlerle sonuçlanır. Dengeli olmayan bir uygulama ile sac çizgileri saç çatlakları ve termal şok direncinin azalması gibi sonuçların sebebidir.

Emaye Tabancası

Emaye Tabancası, maden fırınları yüksek kaliteli fırınlardır. Ağır çalışma koşullarında haftalar süren testlerden sonra satışa sunuldu. Uygulama alanları maden tavlama Küçük Parça füzyon bakır gümüş kil eritme çeşitli hobi çalışmaları endüstriyel laboratuvar diş atölyeleri. Özellikleri: oda ısıtma sistemi a1 direnç teller kuvars tüpler yerleşik doğrudan ısı transferi ve radyasyon ile istenen sıcaklığa ulaşmak için etkili ve yüksek hız sağlar. Yalıtım hızlı ısınma ve enerji tasarrufu amacı ile tasarlanmıştır.

Kutu Tipi Fırınları

Emaye Fırını, Fırın duvarları 50mm kalınlığında seramik elyaf Bord 1260 C ve 25mm kalınlığında seramik elyaf elyaftır. 75mm toplam kalınlığı ile yüksek yalıtım. alüminyum ve paslanmaz çelikten yapılmış kompakt yapı. Paslanmaya çürümeye ve bozulmaya neden olabilecek hiçbir boya kaynağı veya demir sac kullanılmamıştır. Tamamen demonte edilebilir. Paralel hareket eden kapak ısının kullanıcıya gelmesini önler.

Emaye Fırını

Kurutma Kabini, kapak ısı kaybını önlemek ve eğimli delik muayene ve muayene için kapakta kullanılmadığında enerji tasarrufu sağlamak için kapatılır. Sıcak parçaları serbest bırakmak için paslanmaz çelik çekilmiş tepsi. Ürün türüne ve üzerine uygulanacak emaye göre bir uygulama türü seçilir. Emaye hatları püskürtme kabinlerinin otomatik versiyonlarıdır. Özel kaplama aletlerine sahipler ve yükleme ve taşıma sistemleri boyunca hazır parçalar dağıtıyorlar.

Kurutma Kabini

Toz Emaye Ekipmanları, Tüm parçaları koruyucu ve güzel bir yüzeyle kaplayabilirler. Türüne bağlı olarak çıkarıcı ayırıcı ve venturi yıkayıcı olarak kullanılabilirler. Katotsal daldırma yöntemleri tüm operasyonun endüstriyel robotlar tarafından.

Toz Emaye Ekipmanları

Gerçekleştirildiği seri kaplamadaki araçlar için yaygın olarak kullanılır. Surplex’ten güçlü ikinci el emaye hatları satın alarak maliyetinizi düşürebilirsiniz. Emaye kaplama hattı iş parçalarını koruyucu ve görsel olarak güzel bir şekilde kaplamak için kullanılır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here