Toz ve Yaş Boya Sistemleri

0
5

Toz Transfer Sistemleri, Ayrıca İtalya da ilaç endüstrisi için hazırlanan steril formların üretimi için proses doğrulama adı verilen teknik kılavuzu hazırlayan editörler arasındadır. Avrupa düzeyinde ECI göz bakımı endüstrisi çalışma grubunun bir üyesidir. Yann D Aramon Pertinence imalat sektöründe BT uygulamalarında dünya liderlerinden biri genel müdürüdür. D Aramon Bilgi Teknolojisi endüstrisinde geniş deneyime sahiptir ve yazılım tedarikçilerini son 10 yıldır ilaç endüstrisinde daha aktif hale getirmeye odaklanmıştır.

Toz Boya Yedek Parçaları, Daha önce çalıştığı Brightrivers firmasında süreç modelleme ve Tedarik Zinciri optimizasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. ISEP Paris Üniversitesi nden mühendislik alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Aşağıdaki tesis ve sistemler için danışmanlık ve modernizasyon ve iyileştirme hizmetleri verilmektedir. Çelik Fabrikası ve sürekli döküm makineleri haddehaneler kireç tesisleri demir alaşımlı tesisler toz toplama ve Çevresel Etki kontrol sistemleri yardımcı tesisler ve su şartlandırma sistemleri Çelik Fabrikası ve sürekli döküm makineleri

Toz Boya Cihazları, PİRİMER UHP AC elektrik ark ve pota ocakları 25 ila 100 ton. EĞER Pota ocağı CCM sürekli döküm makineleri 2 taret CCM 6 yolu açın Değirmeni Değirmeni yakıt Rolling & yangına dayanıklı 200 ° PVC kaplı fiberglas havalandırma esnek hava kanalı malzeme tabanlı Tip Tav fırınları esnek hava kanalı yürüyen bu tür kumaş 200 gr m2 toplam ağırlık 280g sürekli tipi var Rolling rolling Platformlar Vinçler ve yardımcı tesisleri Haddehane Pan fırınları Haddehane ve orta Grup soğutma sistemleri otomatik kesme die kontrol sistemleri esnek ve veya Sert Kukla Bar sistemleri otomatik oksijen CCM m2 ve kalın 0 25 mm dir. Bu hafif kumaş alev dayanıklı ve su geçirmez.

Toz Boya Kabinleri, Ayrıca yüksek gerilme mukavemeti ve kimyasal direnci vardır. Fiberglas kumaş 50 ila 550 santigrat derece de kullanılabilir. PVC kaplama 200 ℃altında ısı dayanabilir. Esnek hava kanalları ısıtma ve soğutma havalandırma ve klima tesisatlarında kullanılır. Aşırı titreşim veya sürekli hareketlilik gerektiren sistemler için uygun bir Hava kanalıdır. Düşük ve orta basınçlı ısıtma soğutma havalandırma klima atık gaz ve toz transfer sistemleri için tasarlanmıştır. Esnekliği rahat ve oval Daire çapında bağlantı sağlar.

Toz Boya Tabancaları, 100 t saat kapasiteye kadar. Pirimer in Mini çelik tesisleri özellikle Haddehane için sıcak kütük şarj teknolojilerini içerir. Kireç Ocağı kömür fuel oil Kireç Fırını üretim & montaj kireç Silosu Bunker konveyör sistemleri yükleme sistemleri depolama cantar Toz Toplama ve Çevresel Etki kontrol sistemleri baca gazı alımı birim ark ocağı sıcak gaz boru hattı arc soğutma sistemleri Toz Toplama siloları.

Yaş Boya Sistemleri, Toz Toplama filtreleri toz toplama Sığınak ve toz Transfer sistemleri baca Doğalgaz Boru hattı bacalardan duman Sistemleri yardımcı tesisler ve su şartlandırma sistemleri soğutma sıcak gaz boru hattı ocağı kule tasarım ve montaj acil su soğutma sistemleri Otomasyon su verme ve Sistemler demir alaşımlı bitkiler Ambalaj tasarımları Sistemleri dağıtım sistemleri filtreler Endüstriyel Kurulum ınox & siyah çelik Platform inşaat gıda ve kimya endüstrisi için Inox ekipmanları boru hattı izolasyonu gibi her türlü mekanik tesisat işini üstleniyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here