Web ventur

Web ventur, web tasarım ve arama motoru optimizasyonu hizmetlerine yönelik ihtiyaçları karşılamak amacı ile hazırlanan bir platformdur. Webventur, Lokasyon ve Global alanda yüksek standartlar ile projelendirmeler ile hizmet sağlayan Web ventur, daima referanslara hedeflenmiştir. İhtiyaç ve beklentileri maksimum düzeyde karşılamakta ve kullanıcı deneyimi analizi ile ihtiyaçlara yönelik planlamalar yapmaktadır. Bu tarz tecrübe ve deneyimleri sürekli olarak AR-GE mantığında geliştirilen hizmetler doğrultusunda belirlenmiştir.

Webventur

Web ventur kimdir? 2014 yılında kurulan ve kesintisiz hizmetini devam ettirmektedir. Webventur olarak hizmet sağladığımız bireysel veya kurumsal firmalara kullanım süreçlerinde ki eğitimleri de sağlamaktadır. Yüzlerce benzersiz ve farklı kurumsal firmalara web tasarım ve seo desteği sağladık. Danışmanlık süreçlerimiz de her an daha iyi noktalarda olmalarını ve sektör lideri vasfı taşımalarını projelendirdik. Bir çok tools aracılığıyla doğru yönelimler ve kısa vadede sonuç odaklı çalışmalar projelendirmekteyiz.

Yanı sıra tüm projeler üzerinde UX ve Dönüşüm Optimizasyonu Tekniklerini zirve de pozisyonlarını düşünerek kullanmaktayız.

Web ventur

Webventur, standart ve alışılmış çalışmaların dışında farklı ve benzersiz hizmet modelleri ile çalışmaktadır. Web Tasarım ve Dijital Pazarlama tekniklerinin dışında deneyim ve dönüşüm tekniklerini ön planda tutmaktadır. Organik ve doğal yönelimler ile ziyaretçilere kalıcı dönüşümler ve reklam potansiyelinde bir marka bilincini ön planda tutmaktadır. Google Optimizasyon kriterlerine yönelik uyumlulukları göz önünde bulundururken insanlar tarafındaki kullanım süreçlerine de önem vermekteyiz. Böylece hem arama motorlarındaki otoriterliği hemde insanlar tarafındaki kullanım kolaylığı sizlere sektör lideri olma imkanı sağlamaktadır.

Web ventur, Web tasarım ve SEO çalışmalarının projelendirme ve planlamalarını yapmadan önce, müşterilerimize ilk yönelttiğimiz soru. “Web sitenizi sitenizi sizin için mi? Yada ziyaretçileriniz için mi” sorusu ile sonuçlandırmaktayız. Böylece tüm alışıla gelmiş teknik ve yöntemlerin dışında tasarım. İstekler ve örneklere yönelik olmanın dışında benzersiz ve deneyim tecrübelerine dayalı projelendirmekteyiz. Bu sayede hazırlanan web sitesi arama motorlarındaki otoriterliği ciddi anlamda etkileşim almaktadır.

Hedefimiz her bir referansımızın arama motorlarıyla beraber sektörlerinde de lider vasfı taşımalıdır. Aksine dengesiz yükseliş ve online itibar değeri hiç bir anlam veya marka bilinirliği doğurmayacaktır. Bu sebeple web ve seo projeleri hedeflenen kitleye tam anlamıyla uyum sağlaması gerekir. Burada ise Web ventur devreye girmekte ve süreklilik gerektiren tüm çalışmaları yerine getirmektedir.