Xiaomi, LG, Asus, Sony ve Lenovo Ekran Değişimi Hizmetleri

0
10

Xiaomi Ekran Değişimi, Xiaomi; Redmi 5 Plus son aylarda tanıtıldı. Orta segment olarak kaldırılan telefon da oldukça ilginçti. Çinli bir marka olan Xiaomi düşük çerçeve boyutu için not edildi. Bu özelliği sunan ilk şirket değildi ancak bir fiyat olarak öne sürülen tasarım kendini tanıtmayı başardı. İlk aşamada sınırlı stok ile üretilen telefon hızla satıldı. Xiomi Redmi 5 artı telefon çok ince ve büyük bir ekrana sahip yanı sıra telefonun ana kart özellikleri ekrana yakın neden oldu. Bu telefonun ekranı kırılırsa onu değiştiren kişinin profesyonel olması gerektiği anlamına gelir.

Xiaomi Ekran Değişimi

İçerikler

Xiaomi Ekran Değişimi

ephastanesi.org/urun-kategori/lg-ekran-degisimi/">LG Ekran Değişimi, bu nedenle çok dikkatli olmanız gerekir. Tam panelli bir ekran değiştirilmeli ön cam değiştirilmemelidir. Xiaomi Redmi not 7 ekran değişimi dokunmatik ekran değişikliği markamız tarafından yapılır ve %100 orijinal ve seri numarası ekranları kullanılır.Yapılan değişiklikler firmamız tarafından garanti edilmektedir.Garantinin kullanıcı hatalarını kapsamadığına dikkat edilmelidir. Xiaomi Redmi Note 7 Dokunmatik Ekranda Ekran Değişikliğini Yapmak İçin Ne Yapar?

LG Ekran Değişimi

LG Ekran Değişimitrong>Asus Ekran Değişimi, Xiaomi Redmi note 7 ekran değişiminde orijinal ekranları kullandığımız için telefonunuzun performansındaki değişiklik kesinlikle ilk güne geri dönüyor. Ekran parlaklığı dokunmatik hız dokunmatik hassasiyeti ilk kullanımına geri döner. Ayrıca ekran değişikliği sırasında bilgilerinizin silinmeyeceğini garanti ettikten sonra değişiklik işlemi başlar. Orijinal ekran ile değiştirme yedek parça garantisi sistemlerin altındaki işlemlerin kaydı altındadır. Xiaomi Redmi not 7 ekran değişiminden sonra verilerim silinecek mi? Xiaomi Redmi Note 7 uygulamalarınız ve cep telefonunuzda bulunan veriler ekran değişiminden sonra silinmez.

Asus Ekran Değişimi

S

Asus Ekran Değişimi

ca ekrana ait bir çıktı aracı olduğundan verilerinizde herhangi bir kayıp veya değişiklik olmayacaktır. Sony Xperia xz1 ekran değişim fiyatı 450 TL. Tam bir iç ekran ön cam dokunmatik alan ve dış kasadan oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Ekran değiştirme süresi hizmetimizde 30 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimiz kullanıldığında bu süre 3 (üç) iş günüdür. Ekran değiştikten sonra bilgileriniz silinmez.

Sony Ekran Değişimi

Lenovo Ekran Değişimi, Telefon

Sony Ekran Değişimi

yani dokunmatik hız hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğü. Sony Xperia xz1 ekran değişiminden sonra 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak yüklenir ve telefonunuz 6 aylık GSM iletişim imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde kullanıcı hatası hariç ekranla ilgili en ufak bir sorun bile ücretsiz olarak çözülür.

Lenovo Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişikliği ne kadar sürer? Xiaomi Redmi not 7 ekran değişimi yaklaşık bir gün sürer. Kullanılan maddenin kuruma ve test süresi 60 90 dakika

Lenovo Ekran Değişimi

ş yoğunluğuna ve kontrol testlerine göre değişir. En az 1 aylık teknik servis garantisi sınırsız bir şekilde verilmelidir. Yan Sanayi ve Çin ürünleri kesinlikle giymek için izin verilmemelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here